blokeliai, pamatai, blokeliai kaina, betono blokeliai, statybiniai blokeliai.

HAUS blokeliai – OFICIALI INTERNETO SVETAINĖ. Blokeliai įvairiu didžiu. Mūro ir pamatų, sienų ir perdangų blokeliai. Blokeliai, pamatai, blokeliai kaina, betono blokeliai, statybiniai blokeliai.
 
VBG blokeliai

Kontaktai:
UAB „Vilniaus betono gaminiai“
Žalgirio g. 88-212,
LT 09303 Vilnius
Tel.    +370 5 212 59 81
Faks. +370 5 275 23 66
haus@vbg.lt
www.vbg.lt


Senukai

 Blokeliai 3D   
Jeigu atsidariusiame lange nematote vaizdo, galite atsinaujinti Adobe Flash Player čia Adobe Flash Player
 

HAUS blokeliaiHaus blokelis - 100% natūralus produktas. Haus blokelių gamybai naudojamos žaliavos neturi žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų.

Visos Haus blokelio gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos. Žvyras, smėlis, cementas, vanduo - štai iš ko padarytas Haus betono blokelis.

Haus betono blokelio gamyboje naudojama labai mažai energijos, priešingai, nei gaminant kitus blokelius. Haus blokelis įgauna savo tvirtumą po šalto liejimo ir natūralų džiūvimą.

Savybę tarnauti bet kokiomis sąlygomis ir ekonomiškumą Haus blokelis įgauna dėl sudėtinių medžiagų ir moderniausios pažangios automatines technologinės linijos.

Haus blokelių gamybai taikomi XX amžiaus pradžios tradicinės technologijos ir XXI amžiaus nauji vibracijos bei automatizacijos principai.  

Haus betono blokeliuose, palyginus su kitomis mūrijimo medžiagomis, kapiliarumas yra minimalus. O tai labai svarbu vertinant medžiagos drėgmės sugėrimo ir drėgmės perėjimo savybės. Net panardinus blokelį į vandenį, drėgmė neprasiskverbia aukščiau nei ketvirtis blokelio. Drėgmė neprasiskverbia, nes kapiliarines jėgas nugali gravitacija.

Haus betono blokelis yra nedegus, neužšąlantis, nepūvantis, neyrantis, neskylantis ir netrupantis, atsparus atplėšimui, tinkamas visų tipų tinkui, leidžiantis įžeminimą be tinko. Net lauko sienos iš Haus blokelio galima palikti netinkuotas ir nedažytas, kadangi bėgant metams betono fizikinės bei mechaninės savybės mažai kinta.

Haus blokelis nebijo drėgmės, lietaus bei sniego - jis transportuojamas, sandėliojamas, mūrijimas ištisus metus.

Betono blokelis bėgant laikui tampa dar tvirtesni!

Europoje ir Amerikoje mūro sistema iš plonasienių tuščiavidurių betoninių blokelių, pagamintų naujos kartos presais ir kombinuojamų su izoliaciniu kompleksu, naudojama jau dešimtmečius. Šios statybų rinkose dominuojančios mūrijimo medžiagos populiarėja ir Lietuvoje. Sistema tobulinama jau pusę amžiaus ir šiuo metu neturi prilygstančio konkurento. Nė viena kita mūro sistema negali atstoti betono blokelių lyginant svarbiausius rodiklius: patvarumą, ilgaamžiškumą, garso izoliacines savybes, atsparumą drėgmei ir statybinės medžiagos ekologiškumą.

Puiki kaina

Puiki kaina Haus betoniniai blokeliai yra pigiausia statybinė medžiaga. Haus mūro blokelių kaina – labai maža, lyginant su kitomis mūrui naudojamomis medžiagomis.

Paprastas naudojimas

Paprastas naudojimas Haus blokeliai yra labai patogi, tikslių matmenų ir paprastai pritaikoma mūrijimo medžiaga. Naudojant Haus blokelius, statoma greitai ir tiksliai, nederinti kelių skirtingų konstrukcinių medžiagų.

Ilgaamžiškumas ir atsparumas

Ilgaamžiškumas ir atsparumas Haus blokeliai neyra, neskyla ir netrupa. Kuo betonas senesnis, tuo jis tvirtesnis. Haus blokeliai pasižymi ypatingu mūro ir tinko sukibimu.

Atsparumas drėgmei

Atsparumas drėgmei – lyginant su kitomis analogiškomis medžiagomis, Haus betono blokelių kapiliarumas yra minimalus – jie neperšlampa, per juos nesiskverbia drėgmė. Blokeliai nebijo jokių oro sąlygų, puikiai tarnauja netinkuoti ir nedažyti. Gali būti sandėliuojami neuždengti.

Puiki garso ir šilumos izoliacija

Puiki garso ir šilumos izoliacija – naudojant Haus blokelius su šilumos izoliaciniu kompleksų šildymo išlaidos mažėja 20-30 proc. Taip pat tai yra viena geriausiai garsą izoliuojanti medžiaga.

Ekologiškumas

Ekologiškumas – gaminant Haus blokelius, naudojamos gamtinės žaliavos, todėl jie neturi jokio neigiamo poveikio sveikatai bei gyvenamajai aplinkai. 

 Haus produkcijos panaudojimas  


© 2009 Vilniaus betono gaminiai | Visos teisės saugomos | Žymės: blokeliai | pamatai | blokeliai kaina | betono blokeliai | statybiniai blokeliai | Svetainių kūrimas: Studija 4D